• پنج شنبه،18 آذر 1400
 • ورود
   
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 90
   کد: 215610
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶

   حصارکشی فضای سبز شهری در مناطق منتهی به حرم مطهر رضوی/ آماده‌باش نیروهای فضای سبز در روز شهادت امام رضا(ع)

   مدیرکل بهبود محیط زیست شهری شهرداری مشهد، از حصارکشی به طول حدود ۶۰۰۰ متر طول، در اطراف فضای سبز نقاط پرتردد شهری به ویژه مناطق منتهی به حرم مطهر رضوی، در راستای حفاظت از فضای سبز موجود، در مقابل تخریب ناشی از تردد زائران و مجاوران و تخلیه زباله در این فضاها و نصب پرده سیاه در دور میادین شاخص شهر مانند میادین بسیج، طبرسی و بیت المقدس خبر داد.
   حصارکشی فضای سبز شهری در مناطق منتهی به حرم مطهر رضوی/ آماده‌باش نیروهای فضای سبز در روز شهادت امام رضا(ع)

   سیدعلی اکبر انتظام با اعلام این خبر اظهار کرد: عملیات حصارکشی فضای سبز، اوایل هفته جاری انجام شد و در مجموع حدود ۶۰۰۰ متر طول حصار، توسط ۵۰ نفر از نیروهای فضای سبز شهرداری مشهد نصب گردید.
   وی ادامه داد: این حصارکشی ها در مناطق ثامن، ۸، ۷، ۲، ۳، ۴، ۵، ۶ و ۱۰ صورت گرفته تا میزان تخریب و آسیب دیدن فضای سبز در این مناطق به کمترین میزان خود برسد.
   انتظام خاطر نشان کرد: در راستای حفاظت از فضای سبز شهری نیز در روز شهادت امام رضا(ع)، در مجموع بیش از ۳۶۰ نفر از نیروهای فضای سبز شهرداری در سه شیفت کاری تا صبح روز جمعه مشغول خدمت رسانی خواهند بود.
   مدیرکل بهبود محیط زیست شهری شهرداری مشهد، با اشاره به اینکه در بسیاری از مراسمات مذهبی به علت کم توجهی زائران و مجاوران به فضای سبز شهری، بخش زیادی از فضای سبز موجود در مناطق منتهی به حرم مطهر رضوی تخریب می شود، افزود: از کلیه زائران و مجاوران حریم مطهر رضوی تقاضا داریم، در حفظ و نگهداری فضای سبز همکاری لازم را با خادمان خود در مجموعه مدیریت شهری داشته باشند.
   وی ادامه داد: از ابتدای دهه پایانی ماه صفر، اقداماتی دیگری نظیر خاموش کردن نورپردازی های شبانه فضای سبز، استقرار نیرو در سرویس بهداشتی های داخل بوستان های منتهی به حرم مطهر به منظور نظافت و ضدعفونی مکرر سرویس های بهداشتی و نظافت مستمر فضای سبز در دستور کار اداره کل بهبود محیط زیست شهری شهرداری مشهد قرار گرفته است.

    

    

    

   تعداد بازدید: 90
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   2 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • سایت های مرتبط
  ثبت نام تحویل نهال رایگان
  سامانه درخواست کاشت نهال
  سامانه درخواست قطع، هرس و جابه جایی درختان (کمیسیون ماده7)
  سامانه جامع فضای سبز (سرور جدید)
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 2,633,993
  تعداد بازدید امروز : 155
  تعداد بازدید دیروز : 375
  آخرین به روزرسانی : 14:49  1400/09/06
 • ارتباط با مدیریت
  تلفن:38532233
  فکس:38532223
  آدرس :مشهد- بلوار امام خمینی-میدان امام خمینی رو به روی خیابان فیاض بخش-شهرداری منطقه 8-طبقه سوم
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت فضای سبز شهرداری مشهد می باشد.