•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 67
   کد: 206659
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
   با توجه به همزمانی ایام نوروز سال 1400 با اعیاد شعبانیه علاوه بر کاشت گلهای متنوع و رنگارنگ المان های مناسبتی با رویکرد مهدویت درسطح شهر مشهد جانمایی و نصب خواهد شد.

   بازدیدهای میدانی از سطح فضای سبز مناطق و بررسی طرح ها و برنامه های پیشنهادی مناطق برای استقبال از بهار سال 1400

   مدیرکل بهبود محیط زیست شهری شهرداری مشهد از شروع بازدیدهای میدانی و بررسی طرح ها و برنامه های پیشنهادی مناطق برای استقبال از بهار سال 1400 خبر داد.
   بازدیدهای میدانی از سطح فضای سبز مناطق و بررسی طرح ها و برنامه های پیشنهادی مناطق برای استقبال از بهار سال 1400

   سیدعلی اکبر انتظام با اعلام این خبر اظهارکرد: با توجه به اینکه یکی از مهم ترین فعالیت های شهرداری مشهد در حوزه فضای سبز، طرح خانه بهار و اجرای طرح های گلکاری و المان های مرتبط با استقبال از بهار می باشد، از این رو برنامه ریزی لازم برای انجام بازدیدهای میدانی از سطح فضای سبز شهر مشهد در دستورکار اداره کل بهبود محیط زیست شهری شهرداری مشهد قرار گرفته است تا ضمن بررسی دقیق مکان های مدنظر نسبت به برآورد اعتبارات مورد نیاز و قابلیت های اجرائی طرح های پیشنهادی مناطق اقدامات لازم صورت پذیرد.
   وی افزود: برنامه ریزی لازم جهت کاشت بیش از 15 میلیون بوته گل فصلی بهاره جهت ایام استقبال از بهار سال 1400 صورت پذیرفته است و پس از تصویب نهایی طرح های مدنظر ، به مناطق 13 گانه شهرداری ابلاغ و عملیات اجرای آن از اوایط دی ماه آغاز خواهد شد.
   انتظام تصریح کرد: هر سال در شهر مشهد، جشنواره های مختلف گلکاری با شکوه بسیار زیادی برگزار می شد اما امسال با توجه به شیوع بیماری کرونا و به منظور پرهیز از تجمع مردم در بوستان ها و رعایت پروتکل های بهداشتی جشنواره های گلکاری لغو گردید و در مقابل با کاشت این گل های رنگارنگ در محورهای اصلی شهر فضا آرایی لازم انجام خواهد شد.
   مدیرکل بهبود محیط زیست شهری شهرداری در پایان گفت : با توجه به همزمانی ایام نوروز سال 1400 با اعیاد شعبانیه علاوه بر کاشت گلهای متنوع و رنگارنگ المان های مناسبتی با رویکرد مهدویت درسطح شهر مشهد جانمایی و نصب خواهد شد.

    


    

    

   تعداد بازدید: 67
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   2 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • سایت های مرتبط
  ثبت نام تحویل نهال رایگان
  سامانه درخواست کاشت نهال
  سامانه درخواست قطع، هرس و جابه جایی درختان (کمیسیون ماده7)
  سامانه جامع فضای سبز (سرور جدید)
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 2,524,104
  تعداد بازدید امروز : 50
  تعداد بازدید دیروز : 406
  آخرین به روزرسانی : 08:52  1399/09/12
 • ارتباط با مدیریت
  تلفن:38532233
  فکس:38532223
  آدرس :مشهد- بلوار امام خمینی-میدان امام خمینی رو به روی خیابان فیاض بخش-شهرداری منطقه 8-طبقه سوم
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت فضای سبز شهرداری مشهد می باشد.